Podziel się swoim wrażeniem od wizyty w 2Z STUDIO

 

Polecam. Mistrz nożyczek! Bez pośpiechu w miłej atmosferze poprawia wygląd i nastrój!

Włodzimierz Deja

Polecam najlepszy salon jaki znam. Konkretni fryzjerzy, wspaniałe podejście do klienta! Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. POLECAM

Kasia Snopek

Polecam z całego serca, naprawdę profesjonaliści swojej pracy, moje włosy w idealnym stanie, nie mogę się nacieszyć, mój mąż jak  dłużej musi gdzieś wyjechać, to ma depresje, bo nikt go tak nie strzyży, i pierwsze ci robi jak wraca do Warszawy, to do was! 

Kima Radzivon

Super salon! Bardzo polecam każdemu. Przytulne miejsce, niesamowita atmosfera. Farbowanie i strzyżenie spełniło wszystkie moje oczekiwania ;) Jestem bardzo zadowolona swoim nowym kolorem! Dziękuję

Karina Borshch

Polecam z całego serca obsługa klienta na najwyższym poziomie!

Dariusz Rososiński

Super salon, wykonanie usługi rewelacyjne, ale najlepsze jest wino!

Mateusz Wasak

Fryzjerzy są skupieni na swojej pracy i mają bardzo profesjonalne podejście. Przedstawią różne opcje strzyżenia, daradzą i przystąpią do działania. A efekty końcowe są po prostu Mega boskie! Zawsze wychodzę stamtąd zadowolony i z chęcią ponownie wracam. No i ta przesympatyczna atmosfera!

Nikodem Wittbrodt

Dzięki za moje nowe piękne włosy. Jestem bardzo zadowolona rezultatem. Mam idealny blond o jakim marzyła. Wszystko spodobało się. Stylistka wyjaśniła wszystkie procesy. 2Z STUDIO - mistrzowie!

Dasha Smirnova

Jestem mega zadowolona, wszystko perfekcyjnie wykonane polecam z załego serduszka!

Agnieszka Pietuchowska

Świetna atmosfera, indywidualne i profesjonalne podejście, dobra lokalizacja ;) Gorąco polecam!

Eryk Sapkowski

Niesamowite, przytulne miejsce. Bardzo pomocni styliści! Profesjonaliści! Zrobili dla mnie idealną fryzurę, biorąc pod uwagę wszystkie moje życzenia. Stylistka farbowała moje włosy bardzo naturalnie, tak jak chciałam. Polecam!

Helen Brishten

Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia i kuracji. Włosy wyglądają super zdrowo, są nawilżone i błyszczące. Dziękuję za świetną pracę i porady co do kuracji na co dzień, żeby efekt się trzymał jak najdłużej.

Alinka Ktitarova