PIELĘGNACJA

Jako dodatek do innej usługi/Samodzielny zabiegPeeling skóry głowy + masaż głowy 25,00 zł
Profesjonalny delikatny kosmetyczny peeling skóry głowy + relaksacyjny masaż. Jako dodatek do innej usługi 15 min
Regenerująca ampułka / Zabieg TREAT.ME od Kevin Murphy 95/175 zł
Intensywnie regenerujący zabieg wykorzystuje najlepsze, naturalne składniki, dzięki czemu głęboko odżywia i nawilża włosy, sprawiając, że stają się one miękkie w dotyku oraz nabierają zdrowego blasku. Cena zabiegu zawiera glębokie oczyszczenie włosów, regenerującą ampulkę w polączeniu z elixirem, maskę oraz modelowanie na prosto. 15/1.15 min
OLAPLEX do farby / Zabieg rekonstrukcji włosów od OLAPLEX 99/225 zł
System pielęgnacji włosów OLAPLEX stosuje się w trakcie zabiegu koloryzacji, dekoloryzacji oraz jako osobny zabieg regenerujący na włosy.
Został stworzony aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu bądź zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne.
Dzięki unikalnej, opatentowanej formule Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów.
Ponadto sprawia, że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu.
Samodzielny zabieg zawiera mycie włosów, sam zabieg oraz modelowanie.
15/1.15 min
BOTOX 99/179 zł
Wyrównuje bilans wodny we wnętrzu włosa. Po zabiegu włosy są zdrowsze, lśniące, miękkie i odżywione. Nie zmienia strukturę włosa (nie prostuję). Aby uzyskać najlepsze rezultaty należy wykonać serię 4-6 zabiegów w przeciągu 15-30 każdy. Cena zabiegu zawiera przygotowanie włosów (mycie i głębokie oczyszczenie włosów), sam zabieg, suszenie, modelowanie 30/1.15 min
Regeneracja kolagenowa MyHero od Guy Tang 155/235 zł
4 Stopniowy system regeneracji MyHero od marki Mydentity. Jest to zabieg salonowy, który działa odbudowująco i przywraca młody wygląd włosom od wewnętrznych partii po zewnętrzne. Wykorzystuje moc X-Tech, kombinacji 10 keratyn i aminokwasów, które z łatwością dostają się do włosa, by odbudować jego strukturę komórkową, jednocześnie wygładzając i domykając łuskę. Utracone aminokwasy zostają uzupełnione, co jest niezbędne dla utrzymania mocnych, zdrowych włosów, które wyglądają młodziej, pełniej i zdrowiej. Ten system jest idealny zarówno dla włosów farbowanych, dziewiczych, czy nadwyrężonych, które wymagają dodatkowej pielęgnacji, wzmocnienia i dogłębnego odżywienia. Dostaje się do włosa, by odbudować jego strukturę komórkową. Włosy wyglądają młodziej, pełniej i zdrowiej. Cena zabiegu zawiera mycie włosow, sam zabieg i modelowanie na prosto. 30/1.15 min
Nanoplastia 450-1350 zł
Prostuje każde włosy bez ich przesuszenia. Jedyny w swoim rodzaju skład aminokwasów nowej regeneracji dla całkowitego, długotrwałego wyprostowania włosów z perfekcyjnym efektem. Włosy krótkie/średnie (do ramion) 450-550 zł. Włosy długie (do łopatek) 600-650 zł. Włosy bardzo długie (od łopatek) 650 – 1350 zł. Cena zależy nie tylko od długości, ale i również od gęstości i porowatości włosów. Nie zawiera formaldehydu, prostuje włosy, zmniejsza puszystość, włosy stają się zdrowe, lśniące i piękne. Można stosować kobietom w ciąży, karmiącym i nawet dzieciom. Efekt utrzymuję się 6-10 miesięcy. Włosy stają się delikatnie jaśniejsze, nie poleca się dla włosów bardzo zniszczonych. Nie farbuj włosy przed zabiegiem. Polecamy konsultację w salonie przed zabiegiem! 4 g.
Peeling włosów 65,00 zł
*jako dodatek do innej usługi.
Głębokie oczyszczenie włókna włosa od metalów i nagromadzonych kosmetyków. Twoje włosy „pobierają” metale z wody, którą je myjesz, z basenów i naturalnych zbiorników wodnych, a także z oksydantów używanych do koloryzacji. Dla czego warto wykonać peeling włosów? Ponieważ metale (a przede wszystkim miedź) w połączeniu z oksydantem (utleniaczem) o wiele bardziej niszczą włosy, a także sprawiają, że uzyskanie wytypowanego koloru jest bardzo trudne, a czasem wręcz nieosiągalne. Procesy chemiczne zachodzą inaczej, włos inaczej się zachowuje i w efekcie koloryzacja nie jest satysfakcjonująca.
1 dawka 65 zł, 2 dawki 120 zł (na bardzo długie i gęste włosy)
45 min
STRZYŻENIE | MODELOWANIE | UPIĘCIE


TOP
Strzyżenie damskie + modelowanie 145 zł 159
Konsultacja, mycie włosów, podstawowa pielęgnacja, strzyżenie oraz modelowanie szczotką na prosto. Loki +50 zł 1.15 min
Strzyżenie grzywki 35 zł 45
Strzyżenie grzywki na czyste suche włosy 15 min
Strzyżenie dziewczynki (do 7 roku życia) 85 zł 99
Mycie włosów, podstawowa pielęgnacja, strzyżenie , modelowanie na prosto 45 min
Strzyżenie końcówek Touch up 60 zł 75
Podcięcie końcówek na czyste, suche i wyprostowane włosy 30 min
Modelowanie 75 zł 89
Mycie włosów, podstawowa pielęgnacja, modelowanie szczotką na prosto. Loki +50 zł 45 min
Loki do modelowania/strzyżenia 50 zł
Loki na szczotkę lub na lakówkę jako dodatek do modelowania/koloryzacji/strzyżenia 30 min
Express loki 95/
120 zł

Express loki na czyste suche włosy. Cena zależy od długości i gęstości włosów 45/
60 min

Prostowanie włosów 50 zł
Prostowanie włosów na czyste suche włosy 30 min
Warkocze 50/
65/
85 zł

Warkocze na czyste włosy. Cena zależy od rodzaju oraz ilości warkoczyków 30/
45/
60 min

Warkocze bokserskie z kanekalonem 145 zł
Warkocze bokserskie zwane odwróconym lub odwróconym francuskim. Wykonuje się ją za pomocą kłoska na zewnątrz, przy czym przeplatanie innego materiału wykonuje się nawet na cienkich i krótkich włosach, więc warkocz z kanekalonem jest gruby i czasami wielokolorowy. Cena usługi zawiera zaplatanie 1-2 warkoczyków, kolorowy kanekalon na wybór. O dostępnych kolorach zapytaj na recepcji! Cena usługi zawiera zaplatanie 1-2 warkoczyków, kolorowy kanekalon na wybór. 45 min
Fryzura okolicznościowa 195/
250/
290/
315 zł

Fryzura okolicznościowa na czyste suche włosy (kok, objętościowe loki, hollywoodzka fala i t.d) Cena zależy od długości i gęstości włosów oraz rodzaju fryzury 1-1,5 g.
Fryzura ślubna 370 zł
Ślubna fryzura dla panny młodej. Możliwy dojazd do klientki 2 g.
Fryzura ślubna probna (1 czy 2 warianty) 270/
345 zł

Próbna ślubna fryzura dla panny młodej, 1 czy 2 warianty 1,5-2 g.

METODA KANAPKOWA / HAIRTALK

Cena przedłużania włosów metodą kanapkową zawiera mycie/przygotowanie włosów, włosy oraz ich zalożenie, modelowanie. Stryżenie końcowek na zyczenie klientki!

WŁOSY 25/40/55 cm
Extensions (6 kanapek) 360/470/- zł
Pasma o szerokości 3 cm idealne dla uzyskania objętości, długości oraz efektów kolorystycznych. Indywidualnie przetworzone włosy zostały wtopione w elastyczną, niewyczuwalną taśmę.
Extensions plus / z odrostami (6 kanapek) 430-450/ 555-585/- zł
Pasma o szerokości 3 cm, w których włosy zostały ręcznie implantowane w taśmę. hairtalk extensions plus/plus z odrostami zostały stworzone tak, by od nasady imitowały skórę głowy, co pozwala na uzyskanie niezwykle naturalnego efektu przedłużenia lub zagęszczenia fryzury.
Extensions pro / z odrostami (6 kanapek) 390-410/ 510-530 /825 zł
Innowacyjne pasma o szerokości 3 cm z zupełnie niewidoczną, opatentowaną taśmą. Hairtalk extensions pro dostępne są w gamie 51 kolorów (również w wersji z odrostem oraz colormelts), co daje nieograniczone możliwości doboru idealnego rozwiązania dla każdej Klientki. Pasma o długości 55 cm dostępne są w 21 kolorach.
Extensions silver line (6 kanapek) 315 zł
Pasma przeznaczone do zagęszczenia lub przedłużenia włosów siwych. Dostępne są wyłącznie w długości 25 cm. Wykonane są w 60% z włosów naturalnych oraz w 40% z włókna odpornego na wysoką temperaturę. hairtalk extensions silver line dostępne są w 6 kolorach i występują wyłącznie w wersji hairtalk extensions pro o szerokości 3 cm. hairtalk extensions silver line można stylizować nie przekraczając temperatury 120°C.
Extensions fan (3 kanapki) 260 zł
Pasma o szerokości 3 cm idealne do uzyskania niepowtarzalnych efektów kolorystycznych. Oryginalna mieszanka włosów naturalnych z włóknem odpornym na wysoką temperaturę pozwoliła uzyskać długotrwałe, intensywne kolory pasm hairtalk extensions fun.
Colormelts 4 cm (10 kanapek) 660/850 zł
Najnowsza technologia koloryzacji przy przedłużaniu włosów – colormelts by hairtalk. Uzyskaj efekt ombre bez użycia chemii fryzjerskiej. Rozpoczynając od naturalnego odcienia, colormelts stopniowo przechodzą w drugi i trzeci odcień. Pasma colormelts mają szerokość 4 cm i są idealnym rozwiązaniem dla Klientek chcących uzyskać kolor bez zobowiązań.
Extensions pro colormelts 3 cm (6 kanapek) 420/535 zł
Zamówienia specjalne są dostępne wyłącznie przy zamówieniu minimum 24 pasm (2 paczki) i wielokrotności (4, 6, 8, …). Czas realizacji wynosi 10-12 tygodni
Korekta (podciągnięcie) włosów przedłużonych metodą kanapkową 23,00 zł
Cena korekty zawiera zdjęcie kanapek, mycie włosów, założenie włosów z nową taśmą, modelowanie. Cena zaznaczona za jedną kanapkę
Ściągnięcie kanapek 9,00 zł
Cena zawiera zdjęcie kanapek bez ich ponownego założenia, mycie włosów oraz modelowanie na prosto. Cena zaznaczona za jedną kanapkę

METODA KERATYNOWA

Keratynowe doczepianie włosów to metoda, polegająca na połączeniu cienkiego pasma naturalnych włosów z kosmykiem. Do łączenia włosów używana jest keratyna – naturalny składnik łodygi włosa, który jest odpowiedzialny za połysk. Polega na zgrzewaniu pasm włosów na ciepło, w temperaturze 180 stopni Celsjusza. Metoda ta jest bezpieczna i stosunkowo trwała. Dodatkowe kosmyki są zazwyczaj bardzo cienkie, co pozwala w dowolny sposób regulować ich liczbę oraz miejsce doczepiania. Dzięki takiej metodzie można zrobić nie tylko przedłużanie, ale i zagęszczenie naturalnych włosów oraz uzupełnienie ubytków (boki).
    
Włosy słowiańskie 100 g.od 1300 zł
Cena włosów slowiańskich zależy od długósci. Włosy tylko na indywidualne zamówienie. Koniecznie wymagana konsultacja z fryzjerem   
Przedłużanie/zagęszczenie1 szt / 6 zł
Zabieg zawiera przerobienie kitki na pasemka, mycie i modelowanie włosów, założenie pasemek. Podcięcie końcówek na życzenie klientki. 3g. 
Korekta (podciąganie)1 szt / 5 zł
Zabieg zawiera ściągnięcie pasemek, mycie i modelowanie włosów, stworzenie nowych kapsułek oraz założenie. Podcięcie końcówek na życzenie klientki. 4g. 
Ściągnięcie pasemek1 szt/ 1 zł
Ściągnięcie pasemek bez założenia. 1g. .
Rozczesywanie kołtunów120,00 zł
Rozczesywanie kołtunów. Cena zaznaczona za 1 godzinę pracy 1.g